Loading...
baner kariera
196
ZATRUDNIONYCH PRACOWNIKÓW
15
STAŻYSTÓW
15
PRAKTYKANTÓW

Rozpocznij swoją karierę w POL-EKO-APARATURA!

POL-EKO-APARATURA to nowoczesne przedsiębiorstwo produkcyjne, specjalizujące się w produkcji urządzeń termostatycznych. Działamy na rynku już od ponad 25 lat. Każdemu pracownikowi zapewniamy możliwość awansu i planowania indywidualnej ścieżki kariery w zależności od preferencji i zainteresowań.

Jeżeli jesteś osobą otwartą, kreatywną, nie boisz się nowych wyzwań, chciałbyś pracować w młodym, dynamicznym zespole prześlij nam swoją aplikację, czekamy właśnie na Ciebie! Zapraszamy do współpracy zarówno doświadczonych specjalistów, jak i młode, ambitne osoby chętne do zdobycia nowej wiedzy oraz praktyki zawodowej.

Aktualne oferty pracy:

PROGRAMISTA .NET

PROGRAMISTA JAVA

Zachęcamy do przesłania swojego CV do sekretariatu firmy, przesłane CV trafi do naszej bazy danych i będzie brane pod uwagę podczas kolejnych rekrutacji.

Prosimy o dołączenie poniższego oświadczenia/oświadczeń:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę POL-EKO-APARATURA sp.j. (ul. Kokoszycka 172C, 44-300 Wodzisłąw Śląski) dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.

oraz jeśli wyrażają Państwo zgodę:

„Ponadto, wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez firmę POL-EKO-APARATURA sp.j. (ul. Kokoszycka 172C, 44-300 Wodzisłąw Śląski), również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych”.