Loading...

1ST konferencja IWA YWP

Międzynarodowa organizacja IWA (The International Water Association) reprezentowana przez IWA Polska i grupę YWP (Young Water Professionals) była organizatorem Pierwszej Konferencji IWA Young Water Professionals, której tematem było „Water, Wastewater and Energy in Smart Cities” skierowaną głównie do młodych naukowców i specjalistów z branży. Odbyła się ona w dniach 12-13 września w Krakowie na Politechnice Krakowskiej im. Tadeusza Kościuszki.

POL-EKO-APARATURA miała okazję zaprezentować profil firmy zgromadzonym na konferencji uczestnikom. Dodatkowo zostały zaprezentowane nasze urządzenia pomagające w obiegu wody – hydromat, stacja zlewna Eurodrop, stacja zlewna FEKO+, aparaty do poboru prób, czy systemy do odprowadzania wód międzyosadowych. Możemy się również pochwalić, że byliśmy Brązowym Sponsorem tego wydarzenia.

Kategorie: Bez kategorii

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Bądź na bieżąco z nowościami,
promocjami i najważniejszymi wydarzeniami.


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu w celach handlowych i marketingowych przez POL-EKO-APARATURA sp.j.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany powyżej adres poczty elektronicznej wysyłanych przez POL-EKO-APARATURA sp.j.

FreshMail.pl
 
preloader