Loading...

Achema 2018 za nami

W dniach 11 – 15 czerwca 2018 roku we Frankfurcie nad Menem odbyła się kolejna edycja targów ACHEMA  – największych Międzynarodowych Targów Inżynieri Chemicznej, Ochrony Środowiska i Biotechnologii.

Międzynarodowe Targi  Achema to najważniejsza europejska wystawa technik chemicznych, laboratoryjnych, sprzętu kontrolno-pomiarowego i biotechnologii. Na targach prezentowane są takie sektory jak: inżynieria chemiczna, badania i rozwój, techniki laboratoryjne, procesy mechaniczne i cieplne, technologie materiałowe, techniki kontroli i automatyzacji produkcji, techniki pakowania i przechowywania produktów, pompy, kompresory i zawory; BHP.

Wystawie towarzyszył ciekawy program konferencyjny, prezentacje najnowszych technologii oraz innowacyjne show “Chemistry and Biotechnology for Renewable Resources and Energy”.

Achema pozwala na spotkanie w jednym miejscu nie tylko branży, ale przede wszystkim ludzi i kultur z całego świata oraz wymianę myśli, spostrzeżeń i informacji handlowych czy biznesowych.

POL-EKO-APARATURA tradycyjnie już pojawiła się na targach Achema, które jak zwykle zaskoczyły nas ogromną liczbą odwiedzających. Były dla nas okazją do spotkań z dystrybutorami właściwie z całego świata. Wszystkim, którzy skorzystali z naszego zaproszenia i odwiedzili nasze stoisko serdecznie dziękujemy! Na targach po raz pierwszy prezentowaliśmy urządzenie z nowym sterownikiem, które będzie dostępne w sprzedaży od III kwartału 2018 roku. Zostało bardzo ciepło przyjęte, co ogromnie nas cieszy! Jesteśmy przekonani, że wszystkie spotkania i nawiązane kontakty przełożą się na owocną współpracę w przyszłości.

 
Kategorie: Bez kategorii