Zaznacz stronę
Wstecz

Chłodziarki medyczne do przechowywania szczepionki COVID-19

I stało się - 21 grudnia Komisja Europejska wydała zgodę na warunkowe dopuszczenie do obrotu szczepionki przeciw COVID-19, opracowanej przez Pfizer i BioNTech. Decyzja zapadła po zapoznaniu się z opinią Komitetu ds. Produktów Leczniczych Stosowanych u Ludzi, działającego przy Europejskiej Agencji Leków.

Czekaliśmy wszyscy z wielką niecierpliwością na tę decyzję - nie będzie chyba przesadą stwierdzenie, że 21 grudnia jest jednym z najważniejszych dni 2020 roku. Daje ona wielką nadzieję wszystkim mieszkańcom Europy na powolny na razie, ale jednak coraz bardziej realny, powrót do życia jakie znamy sprzed pandemii. Wszyscy zdajemy sobie oczywiście sprawę, że przyjdzie nam jeszcze na nie poczekać, ale nareszcie widać realną szansę.

Dzięki tej decyzji rusza Narodowy Program Szczepień. Nasza firma jako jeden z największych producentów chłodziarek farmaceutycznych i zamrażarek niskotemperaturowych jest również w ten program czynnie zaangażowana. Jednym z wymogów stawianych punktom szczepień w ramach tego programu jest posiadanie chłodziarki do szczepionek z monitoringiem temperatury, stąd ogromne zapotrzebowanie na produkowane przez nas urządzenia, jakie obserwujemy w ostatnich dniach.

Chcieliśmy wszystkich Państwa zapewnić, że dołożymy wszelkich starań, aby wszystkie spływające do nas zamówienia zrealizować w terminie. Przed nami okres świąteczno-noworoczny i wszyscy myślą już o odpoczynku i spędzaniu czasu z rodziną. Jesteśmy jednak w pełni świadomi odpowiedzialności jaka na nas spoczywa i nadziei jaką Państwo w nas pokładacie, dlatego wykorzystamy w 100% wszystkie robocze dni jakie zostały jeszcze w tym roku.

Zapewniamy również, że zwiększona produkcja chłodziarek, tak obecnie potrzebnych, nie zaburzy produkcji zamrażarek niskotemperaturowych, na które również wielu naszych Klientów czeka.

Jesteśmy bardzo dumni z faktu, że urządzenia firmy POL-EKO-APARATURA, marki uznanej na całym świecie, wyposażone w najnowocześniejsze sterowniki z kolorowymi, dotykowymi wyświetlaczami, będą zapewniały utrzymanie łańcucha chłodniczego i bezpieczeństwo szczepień dla obywateli naszego kraju.

W naszej ofercie znaleźć można m. in. różnego rodzaju urządzenia chłodnicze - zarówno chłodziarki farmaceutyczne (zakres temp. 0…+10*C), laboratoryjne (0…+15*C), zamrażarki laboratoryjne (-40…0*C) i zamrażarki niskotemperaturowe (-85*C…-50*C). Posiadamy również rejestratory temperatury pozwalające na monitorowanie pracy chłodziarek i zamrażarek. Wszystkie te urządzenia okazują się być niezbędnym wyposażeniem ośrodków prowadzących walkę z COVID-19 - zarówno laboratoriów badawczych, hurtowni, podmiotów odpowiedzialnych za logistykę, jak i szpitali i punktów szczepień. Cieszymy się, że możemy być częścią tego wielkiego projektu walki z pandemią.

Wszystkie nasze urządzenia wyprodukowane zostały zgodnie z obowiązującymi normami, nasza firma posiada również certyfikat ISO 9001. Posiadamy akredytowane laboratorium pomiarowe, wzorcujące chłodziarki, zamrażarki, rejestratory temperatury (i wiele innych urządzeń) w różnych zakresach temperatury. Zapewnia to bardzo wysoką jakość i niezawodność naszych produktów.

Warto dodać że z początkiem aktualnego roku wprowadziliśmy do oferty nowe sterowniki SMART i SMART PRO wyposażone w mikroprocesorowy sterownik temperatury PID z kolorowym, dużym (7") panelem dotykowym oraz w intuicyjne i przyjazne dla Użytkownika oprogramowanie. Nowe sterowniki zapewniają jeszcze bardziej intuicyjną i wygodną pracę z urządzeniem.

Korzystając z okazji chcielibyśmy życzyć zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia! Niech ten czas, pomimo wielu trosk i zmartwień, da nam wszystkim siłę i nadzieję na nadchodzący 2021 rok!