Zaznacz stronę
Wstecz

ROK INNOWACJI W POL-EKO-APARATURA

W czerwcu 2018 roku podczas targów ACHEMA zaprezentowaliśmy innowacyjne i ekologiczne inkubatory ILP z układem chłodzenia opartym na technologii ogniw Peltiera, które wyposażone zostały w sterownik Smart PRO.

Rok 2019 to rok wielkich zmian i innowacji. Od pierwszych dni działamy w nowym systemie ERP. Kolejną innowacją, którą chcemy się z Państwem podzielić są nowe sterowniki do produkowanych przez POL-EKO-APARATURA urządzeń termostatycznych, których obsługa staje się tak prosta i intuicyjna jak obsługa smartphona.

Sterowniki Smart PRO są bezpośrednimi następcami sterowników TOP+, w które wyposażone są między innymi komory klimatyczne KK, inkubatory z chłodzeniem IL, suszarki SL, cieplarki CL, a także szafy termostatyczne ST i chłodziarki CHL. Dodatkowo urządzenia, które wyposażone są w sterowniki podstawowe (szafy termostatyczne ST, chłodziarki laboratoryjne CHL, zamrażarki ZL i zamrażarki niskotemperaturowe ZLN-UT) oraz standardowe STD dostępne będą w wersji Smart.

Zachęcamy do regularnego odwiedzania naszej strony internetowej oraz śledzenia profili POL-EKO-APARATURA na facebook'u i LinkedIn'ie, gdzie publikujemy informacje o tym jak zmieniamy się dla Was.

POL-EKO-APARATURA
Twój partner w badaniach laboratoryjnych i analizach procesowych