Zaznacz stronę
Wstecz

Spotkanie pracowników POL-EKO 2023

Świętowanie i Wspomnienia: Coroczne Spotkanie Pracowników POL-EKO

W trakcie corocznego spotkania pracowników POL-EKO, mieliśmy okazję na podróż przez czas i historię naszej firmy. W dniu, który obfitował w radość, wspomnienia i podziękowania, przyjżeliśmy się naszym korzeniom i przekształceniom, jakie przeszło nasze przedsiębiorstwo oraz produkowane w nim wyposażenie laboratoryjne.

Spotkanie i Podziękowania

Nasze coroczne spotkanie pracowników to znakomity moment, by zjednoczyć naszą rodzinę POL-EKO i spojrzeć w przeszłość. W domu przyjęć Jordaszka wspaniale celebrowaliśmy 85 urodziny naszego założyciela, Pana Zenona Poloka, który jest sercem i duszą naszej firmy. To był wyjątkowy czas, by wyrazić naszą wdzięczność naszym jubilatom, którzy poświęcili naszej firmie 10, 15, 20 i 25 lat. Wasze poświęcenie jest nieocenione i buduje fundament naszego sukcesu.

Podróże przez Czas

Niezwykle inspirujące były prezentacje, ukazujące jak ewoluowało i rozwijało się nasze przedsiębiorstwo oraz produkowane w nim wyposażenie laboratoryjne przez lata. Od pierwszych kroków w laboratorium do dzisiejszych innowacyjnych rozwiązań, podróż przez czas pokazała, jak bardzo zmieniliśmy się, aby sprostać nowym wyzwaniom i potrzebom naszych klientów. Każdy krok naszej ewolucji był pełen poświęcenia i dążenia do doskonałości.

Dla Lepszej Przyszłości

Nasze spotkanie zakończyło się obietnicą, że nasza praca nadal będzie prowadzić do doskonlenia wyposażenia laboratoryjnego, które pomaga naukowcom na całym świecie w osiągnięciu ich celów. Nasze zobowiązanie do innowacji, jakości i zrównoważonego rozwoju nadal będzie naszym naczelnym celem.

Podziękowania

Dziękujemy wszystkim pracownikom, kórzy byli z nami podczas tego wyjątkowego spotkania. Wasze zaangażowanie sprawia, że POL-EKO staje się coraz lepsze z każdym dniem. Wspólnie tworzymy przyszłość, która kształtuje świat laboratoryjny i przyczynia się do ochrony naszego środowiska.

Galeria