Loading...

Inkubatory ILP

Inkubator z układem peltiera

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą naszych ekologicznych inkubatorów z układem opartym na technologii ogniw Peltiera

be eco

Cicha praca

Ograniczenie szumu generowanego przez urządzenie w znacznym stopniu poprawia komfort pracy w laboratorium

be eco

Przyjazny dla środowiska

Dzięki usunięciu kompresora wyeliminowaliśmy użycie czynników chłodniczych, które mają negatywny wpływ na środowisko naturalne

be eco

Lżejszy i mniejszy

Układ chłodzenia oparty na ogniwach Peltiera pozwala na zmniejszenie gabarytów urządzenia i jego wagi, dzięki temu inkubator ILP możesz teraz postawić na blacie.

be eco

Brak wibracji

Poprzez zastosowanie ogniw Peltiera wyeliminowane zostały wibracje (wcześniej generowane pracą kompresora) dzięki czemu urządzenie możemy ustawić na blacie bez obawy o negatywny wpływ na pozostałe urządzenia stojące obok.

be eco

Energooszczędność

Technologia ogniw Peltiera użyta w inkubatorach serii ILP pozwala na znaczne ograniczenie zużycia energii elektrycznej potrzebnej do właściwej pracy urządzenia

be eco

Jednorodność i stabilność

Układ chłodzenia pracujący na bazie ogniw Peltiera pozwala na uzyskanie znakomitej stabilności i jednorodności. Dodatkowo czas dojścia do zadanej temperatury (np. po otwarciu drzwi) jest znacznie krótszy.

Kategorie: Bez kategorii

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Bądź na bieżąco z nowościami,
promocjami i najważniejszymi wydarzeniami.


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu w celach handlowych i marketingowych przez POL-EKO-APARATURA sp.j.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany powyżej adres poczty elektronicznej wysyłanych przez POL-EKO-APARATURA sp.j.

FreshMail.pl