Loading...

ISCO Avalanche

ISCO Avalanche przenośny aparat do poboru prób z chłodzeniem agregatorowym i rozdzielaczem na 14 butelek

Pobierak prób firmy ISCO model Avalanche wyposażony  jest w kompaktową lodówkę ze specjalnym systemem kontroli temperatury próbki, dzięki czemu zapewnia przechowywanie prób w temperaturze 4°C, nawet do 48h przy zasilaniu akumulatorowym. Urządzenie wyposażone jest w odporną na korozję, wysokowydajną pompę perystaltyczną o maksymalnej wysokości podnoszenia do 8,5 m (prędkość przepływu próbki powyżej  0,5m/s). Zaawansowana elektronika umożliwia programowanie pracy urządzenia: z opóźnieniem czasowym, proporcjonalnie do przepływu, w trybie zdarzeniowym – po otrzymaniu sygnału sterującego z urządzenia zewnętrznego lub przy przekroczeniu dopuszczalnych wartości monitorowanych parametrów. Niezależnie od aktualnego programu, możliwe jest także ręczne sterowanie pobieraniem prób. Urządzenia spełniają wymogi normy PN-ISO 5667.

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Bądź na bieżąco z nowościami,
promocjami i najważniejszymi wydarzeniami.


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu w celach handlowych i marketingowych przez POL-EKO-APARATURA sp.j.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany powyżej adres poczty elektronicznej wysyłanych przez POL-EKO-APARATURA sp.j.

FreshMail.pl