Zaznacz stronę
Wstecz

O NAS

Szanowni Państwo

Firma POL-EKO (wcześniej POL-EKO-APARATURA) jest obecna na polskim rynku od ponad 30 lat. Nasze wieloletnie doświadczenie wskazuje, że naszym Klientom zależy zarówno na wysokiej jakości sprzęcie, jak i na profesjonalnej obsłudze. Dlatego też oferujemy Państwu urządzenia najwyższej klasy, równocześnie nieustannie pracujemy nad dalszym ich rozwojem. Paleta oferowanych przez nas produktów jest niezwykle bogata. Każdego dnia nasi Klienci mogą liczyć na naszą pomoc w doborze odpowiedniego sprzętu, a jeżeli w naszej ofercie nie znajdzie się produkt odpowiedni dla danej aplikacji, nasi inżynierowie są gotowi zaprojektować rozwiązanie dedykowane dla konkretnego Odbiorcy. Grono naszych doświadczonych pracowników zawsze pomoże Państwu znaleźć najlepsze rozwiązanie.

Zespół POL-EKO

KAŻDEGO DNIA OFERUJEMY PAŃSTWU PONAD 30 LAT NASZEGO DOŚWIADCZENIA!

Oferujemy profesjonalne urządzenia zaprojektowane zgodnie z wytycznymi polskich i europejskich norm, wyprodukowane przy pomocy najnowocześniejszego sprzętu dostępnego na światowych rynkach.

OSIĄGNIĘCIA

Nasze osiągnięcia i nagrody

NASZE OSIĄGNIĘCIA

PARK MASZYNOWY

Dysponujemy bardzo bogatym, rozwijanym już od ponad 10 lat parkiem maszynowym. Jesteśmy w stanie wykonać dla Państwa nawet najbardziej skomplikowane elementy.

PARK MASZYNOWY

TARGI

Co roku jesteśmy uczestnikami wielu imprez targowych. Serdecznie zapraszamy do odwiedzania naszych stoisk.

TARGI

Pomimo dołożenia wszelkich starań nie możemy zagwarantować, że publikowane informacje i dane techniczne nie zawierają błędów.

Dlatego też, w razie wątpliwości prosimy o kontakt przed podjęciem ostatecznej decyzji o zakupie.

Podane na naszej stronie dane i parametry techniczne mają jedynie charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego. POL-EKO sp.k. zastrzega sobie prawo do zmiany parametrów technicznych oraz opisywanych na niniejszej stronie usług.

Dawid Legierski
Dawid Legierski
2023-08-16
Dariusz Łukoszek
Dariusz Łukoszek
2023-07-27
Robert Kraska
Robert Kraska
2023-07-25
Razvan Gaby
Razvan Gaby
2023-04-18
Kaczmar00
Kaczmar00
2023-03-27
Peter Oketola
Peter Oketola
2023-02-21
Fantastic!!!
Marcin Gołębiewski
Marcin Gołębiewski
2023-02-08
Олександр Олійник
Олександр Олійник
2022-12-24
KnofeL KnofeL
KnofeL KnofeL
2022-11-18
Paweł Pięta
Paweł Pięta
2022-03-29
Bardzo dobra i miła obsługa podczas zamówienia, sprawnie szybko, a przesyłka dotarła przed umówionym terminem :) Sprzęt bardzo dobry, a na tle konkurencji cenowo "bije na łeb, na szyję". Polecam bardzo serdecznie. Suszarka SLN-15.