Loading...

Małgorzata Szafarczyk Kierownik Działu Sprzedaży

Komórka Sprzedaży Krajowej

Agnieszka Gawkowska Konsultant ds. techniczno-handlowych

urządzenia termostatyczne
aparatura kontrolno-pomiarowa

szkolenia

tel. kom. 510 128 078
tel. 32 453 91 74

e-mail: agnieszka.gawkowska@pol-eko.com.pl

Joanna Dragan Konsultant ds. techniczno-handlowych

aparatura kontrolno-pomiarowa
usługi – kontrola urządzeń laboratoryjnych

tel. 32 453 91 73

e-mail: joanna.dragan@pol-eko.com.pl

Patrycja Tenerowicz Konsultant ds. techniczno-handlowych

urządzenia termostatyczne
aparatura kontrolno-pomiarowa

tel. 32 453 91 31

e-mail: patrycja.tenerowicz@pol-eko.com.pl

Anna Kieca Konsultant ds. techniczno-handlowych

metalowe meble laboratoryjne CompactLab
dygestoria
usługi – cięcie, gięcie blach

tel. kom. 535 208 803

tel. 32 453 91 83

e-mail: anna.kieca@pol-eko.com.pl

Mateusz Dziuba Product Manager

aparatura on-line
stacje zlewne
aparaty do poboru prób

tel. kom. 500 059 768

tel. 32 453 91 95

e-mail: mateusz.dziuba@pol-eko.com.pl

Sławomir Kwiatkowski Product Manager

metalowe meble laboratoryjne CompactLab
dygestoria
urządzenia termostatyczne

tel. kom. 513 020 774

tel. 32 453 91 37

e-mail: slawomir.kwiatkowski@pol-eko.com.pl

Komórka eksportu

Karol Wiecha Kierownik komórki eksportu

tel. +48 32 453 91 93

e-mail: export@pol-eko.com.pl

Martyna Kopystyńska Export Manager

tel. kom. +48 500 059 762
tel. +48 32 453 91 88

e-mail: martyna.kopystynska@pol-eko.com.pl

Wojtek Wiecha Export Manager

tel. kom. +48 536 960 660
tel. +48 32 453 90 37

e-mail: wojtek.wiecha@pol-eko.com.pl