Loading...

Polityka bezpieczeństwa

Aplikacja mobilna RT2014

Polityka bezpieczeństwa dla naszych klientów jest bardzo ważna. Nie pobieramy ani nie przechowujemy informacji o naszych klientach dla jakichkolwiek celów nie zgodnych z ustawą o ochronie danych osobowych.

Poniżej znajduje się lista newralgicznych punktów dostępu do danych za pomocą urządzenia korzystającego z aplikacji RT2014.

SMS

Uprawnienie to  wykorzystuje możliwość wysłania SMS-a alarmowego do zdefiniowanego odbiorcy.  Aplikacja nie odczytuje odbieranych wiadomości  SMS.

PAMIĘĆ

Uprawnienie do zapisu i odczytu w pamięci wewnętrznej/zewnętrznej wykorzystywane jest do zapisania miniatur zdjęć urządzeń monitorowanych a także do zapisu podstawowych ustawień aplikacji.

KONTAKTY

Dane kontaktowe służą do odczytu podstawowych informacji o użytkowniku jak ustawienia poczty w celu przyśpieszenia konfiguracji, nazwy użytkownika jako identyfikacja.  Aplikacja wykorzystuje także autoryzacje użytkownika za pomocą konta Google lub Facebook. Proces uwierzytelnienia w tym wypadku przebiega całkowicie bezpiecznie przy pomocy warstwy aplikacji danego Providera w trybie szyfrowanego połączenia internetowego.

KAMERA

Kamera w trybie aparatu fotograficznego pozwala na zrobienie zdjęć  urządzeniom monitorowanym aby można było łatwo zidentyfikować obserwowany obiekt. Uzyskany materiał nie jest w żaden sposób nigdzie indziej zapisywany poza urządzeniem wykonującym zdjęcie.

MAGAZYNOWANIE DANYCH

Wymienione poniżej dane są przechowywane na serwerze zdalnym i są wykorzystywane wyłącznie do celów spełnienia założeń działania aplikacji.

Przechowywane dane są usuwane automatycznie po okresie kilkunastu dni nieaktywności użytkownika.