Loading...

Sprawdzone w praktyce przetworniki serii 2002 zapewniają niezawodność i bezpieczeństwo procesów w atrakcyjnej cenie

Pomiar tlenu rozpuszczonego – OXY 2002

Przetworniki OXY 2002 przeznaczony jest do ciągłego pomiaru zawartości tlenu rozpuszczonego. Możliwość podłączenia różnorodnych sond sprawia, że urządzenie można stosować dla każdego zakresu pomiarowego i niemal w każdych warunkach atmosferycznych. Przetwornik w standardzie posiada jedno wyjście analogowe 4 … 20 mA oraz 4 zestyki przekaźnikowe (opcjonalnie do wyboru drugie wyjście analogowe lub wyjście RS485 z protokołem MODBUS).

Pomiar pH/redoks – pH 2002

Przetwornik PH 2002 przeznaczony jest do ciągłego pomiaru pH, potencjału redoks i temperatury. Możliwość podłączenia różnorodnych elektrod sprawia, że urządzenie można stosować dla każdego zakresu pomiarowego i niemal w każdych warunkach atmosferycznych. Standardowo przetwornik wyposażony jest w wyjście analogowe 4 … 20 mA oraz 4 zestyki przekaźnikowe. Dodatkowo jako opcja dostępne jest drugie wyjście analogowe lub wyjście RS 485 z protokołem MODBUS.

Pomiar mętności i stężenia osadu – SM 2002

Przetwornik SM 2002 przeznaczony jest do ciągłego pomiaru zawartości suchej masy i mętności metodą optyczną. Możliwość podłączenia różnorodnych sond sprawia, że urządzenie można stosować dla każdego zakresu pomiarowego i niemal w każdych warunkach atmosferycznych.

Mierniki POL-EKO
SM 2002

Sondy mętności i stężenia osadu

sondy SM2002
zawór kulowy KHE DN-40

Armatury (KHE DN-40) wykonane ze stali nierdzewnej, wyposażone w zawór kulowy, pozwalają na zabudowę sond pomiarowych w rurociągu. Dzięki zastosowaniu takiego rozwiązania istnieje możliwość wyjmowania sond (w celu wymiany, konserwacji, itp.) bez konieczności zatrzymywania procesu technologicznego.