Loading...

Remont ulicy Kokoszyckiej

21 marca rusza remont ulicy Kokoszyckiej co spowoduje utrudnienia z dojazdem do naszej firmy. Rozpoczynający się remont to drugi etap remontu ulicy Kokoszyckiej i Górniczej. Zostanie on podzielony na dwa etapy:

I – przebudowa ul. Górniczej i ul. Kokoszyckiej – odcinek od wjazdu do Policji do skrzyżowania z ul. Leszka (miejsce zakończenia poprzedniej przebudowy). Termin realizacji etapu do 30 czerwca 2018 r.

II – przebudowa ul. Górniczej – odcinek od wjazdu do Policji do skrzyżowania z ul. Pszowską. Termin zakończenia realizacji do 15 października 2018 r.

remont Kokoszycikiej

Na czas prowadzenia robót czasowo zostanie zniesiony znak B-5 (zakaz wjazdu pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej „12 t”) oraz zostanie wprowadzony ruch jednokierunkowy:

* dla etapu I – ruch jednokierunkowy w stronę ul. Radlińskiej (wyłączenie z ruchu prawej strony jezdni – zamknięty zostanie wlot do drogi gminnej ul. Mieszka),

* dla etapu II – ruch jednokierunkowy w stronę ul. Pszowskiej (zamknięty zostanie – wlot do drogi gminnej ul. Krupińskiego)

Całkowite zamknięcie drogi nastąpi na jeden dzień roboczy (sobota).

remont-drogi-Etap-I
remont-drogi-Etap-II
Kategorie: Bez kategorii