Loading...

Małgorzata Szafarczyk Kierownik Działu Sprzedaży

Komórka Sprzedaży Krajowej

Agnieszka Gawkowska Inżynier Sprzedaży

urządzenia termostatyczne
aparatura kontrolno-pomiarowa

szkolenia

tel. kom. 510 128 078

tel. 32 453 91 74

e-mail: agnieszka.gawkowska@pol-eko.com.pl

Joanna Dragan Inżynier Sprzedaży

aparatura kontrolno-pomiarowa
usługi – kontrola urządzeń laboratoryjnych

tel. 32 453 91 73

e-mail: joanna.dragan@pol-eko.com.pl

Rafał Tatarczyk Inżynier Sprzedaży

urządzenia termostatyczne
aparatura on-line

tel. kom. 531 434 781

tel. 32 453 91 36

e-mail: rafal.tatarczyk@pol-eko.com.pl

Anna Kieca Inżynier Sprzedaży

metalowe meble laboratoryjne CompactLab
dygestoria

tel. kom. 530 309 703

tel. 32 453 91 83

e-mail: anna.kieca@pol-eko.com.pl

Mateusz Dziuba Product Manager

aparatura on-line
stacje zlewne
aparaty do poboru prób

tel. kom. 500 059 768

tel. 32 453 91 95

e-mail: mateusz.dziuba@pol-eko.com.pl

Sławomir Kwiatkowski Inżynier Sprzedaży

urządzenia termostatyczne
aparatura kontrolno-pomiarowa

tel. kom  513 020 774

tel. 32 453 91 31

e-mail: slawomir.kwiatkowski@pol-eko.com.pl

Komórka eksportu

Karol Wiecha Kierownik komórki eksportu

tel. +48 32 453 91 93

e-mail: export@pol-eko.com.pl

Martyna Siemaszkiewicz Export Manager

tel. kom. +48 500 059 762
tel. +48 32 453 91 88

e-mail: martyna.siemaszkiewicz@pol-eko.com.pl