Loading...

Stacja zlewna EURODROP

Od jakiegoś czasu w karcie produktów Firmy POL-EKO-APARATURA znaleźć można stację zlewną EURODROP.

Stacja zlewna EURODROP 4525 służy do odbierania nieczystości płynnych (zrzut ścieków) z autokarów oraz samochodów kempingowych. Stacje EURODROP wyposażone są w funkcję płukania dzięki czemu umożliwiają opróżnianie zbiorników „wody szarej” pochodzącej z kuchni oraz łazienki, a także opróżniania zbiornika WC chemicznego. Dodatkowo stacje EURODROP zapewniają dostęp do wody pitnej, którą można pobierać do zbiorników w autokarze czy samochodzie kempingowym.  Stacja zlewna EURODROP posiada również dwa modele gniazd elektrycznych co pozwala na podłączenie większości samochodów kempingowych.

EURODROP to urządzenie przeznaczone do instalacji między innymi na MOPach przy autostradach i drogach ekspresowych oraz stacjach paliw czy polach kempingowych.

Zachęcamy do obejrzenia animacji na temat naszego produktu.

Kategorie: Bez kategorii

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Bądź na bieżąco z nowościami,
promocjami i najważniejszymi wydarzeniami.


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu w celach handlowych i marketingowych przez POL-EKO-APARATURA sp.j.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany powyżej adres poczty elektronicznej wysyłanych przez POL-EKO-APARATURA sp.j.

FreshMail.pl
 
preloader