Loading...
zamrazarki-zln-ut-na-szczepionki-przeciw-covid

Szczepionka czy lek – co będzie pierwsze? Takie pytanie zadaje sobie teraz cały świat.
Pandemia koronawirusa niestety nie odpuszcza. Kompletnie dezorganizuje życie ludzi na całym świecie. Dlatego też oczy całego świata skierowane są na naukowców i prowadzone przez nich badania – są one naszą jedyną nadzieją na powrót do normalności.

 

Amerykański koncern Pfizer Inc. przy współpracy z niemieckim BioNTech SE ogłosił niedawno, że jest już bardzo blisko wprowadzenia na rynek tak bardzo wyczekiwanej szczepionki na COVID-19. Wszyscy przyjęliśmy tą informację z niekłamaną radością i ogromną nadzieją. Pojawiają się jednak kolejne pytania – w jaki sposób tak wyczekiwaną szczepionkę rozdystrybuować na całym świecie, skoro wymaga przechowywania w bardzo niskiej temperaturze (-80°C)? Jak zapewnić odpowiedni łańcuch chłodniczy?

 

Jako firma z długoletnim doświadczeniem w produkcji urządzeń chłodniczych, POL-EKO-APARATURA jest gotowe do podjęcia tego wyzwania. Nasze zamrażarki niskotemperaturowe serii ZLN-UT z zakresem temperatury do -86°C od lat służą Klientom na całym świecie i są idealnym rozwiązaniem do tego celu. Z pełną odpowiedzialnością chcemy oświadczyć, że jesteśmy przygotowani na znaczne zwiększenie produkcji zamrażarek, skrócenie terminów realizacji oraz dostarczenie wszelkiego potrzebnego wsparcia technicznego.

 

Mamy również w ofercie rejestratory temperatury z czujnikami dla tak niskich temperatur, zapewniające niezależną kontrolę oraz Laboratorium Pomiarowe wykonujące odpowiednie badania oraz wydające niezbędne certyfikaty.

Jesteśmy w stanie zaproponować kompleksowe rozwiązanie, w przystępnej cenie i atrakcyjnym terminie.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

 

Zrobimy wszystko co w naszej mocy by sprostać Waszym wymaganiom, jesteśmy dla Was, jesteśmy dla Świata!