Szkolenie produktowe dla dystrybutorów zagranicznych
Szkolenie produktowe dla nowych przedstawicieli naszych dystrybutorów
W POL-EKO odbyło się szkolenie produktowe dla przedstawicieli handlowych z naszej sieci dystrybucyjnej. W wydarzeniu wzięły udział również osoby, które niedawno dołączyły do zespołów naszych partnerów i rozpoczynają swoją pracę z produktami POL-EKO.
Spotkanie było okazją do bliższego poznania naszej oferty, wymiany doświadczeń oraz rozmów o potrzebach klientów na różnych rynkach. Przez kilka dni uczestnicy szkolenia zdobywali praktyczną wiedzę o urządzeniach POL-EKO, ich zastosowaniach, możliwościach konfiguracji oraz najważniejszych argumentach sprzedażowych.
Dużą część szkolenia poświęciliśmy nie tylko prezentacjom produktowym, ale także rozmowom o codziennych wyzwaniach, z jakimi mierzą się nasi dystrybutorzy. Dzięki temu mogliśmy spojrzeć na nasze rozwiązania z perspektywy różnych rynków i aplikacji laboratoryjnych.
Wiedza, praktyka i wymiana doświadczeń
Podczas szkolenia uczestnicy poznali szerokie portfolio POL-EKO — od zamrażarek, przez komory klimatyczne, inkubatory, suszarki i chłodziarki laboratoryjne, aż po rozwiązania specjalistyczne oraz urządzenia projektowane pod konkretne potrzeby użytkowników.
Szczególny nacisk położyliśmy na praktyczne aspekty pracy z klientem: dobór urządzeń do aplikacji, najważniejsze funkcje poszczególnych linii produktowych, dostępne opcje wyposażenia oraz korzyści, które mają realne znaczenie w codziennej pracy laboratoriów.
Wizyta w siedzibie i zakładzie produkcyjnym POL-EKO
Jednym z najważniejszych punktów programu była wycieczka po naszej siedzibie oraz zakładzie produkcyjnym w Wodzisławiu Śląskim. Uczestnicy mogli zobaczyć, jak powstają urządzenia POL-EKO — od projektu, przez produkcję, aż po testy końcowe przed wysyłką do laboratoriów na całym świecie.
Taka wizyta pozwala lepiej zrozumieć nie tylko sam produkt, ale również procesy, standardy jakości i zaangażowanie zespołu, które stoją za każdym urządzeniem opuszczającym naszą firmę.
Dziękujemy za wspólnie spędzony czas
Szkolenie było również świetną okazją do budowania relacji i bliższego poznania się. Cieszymy się, że mogliśmy gościć zarówno osoby, które współpracują z nami od lat, jak i nowe twarze w zespołach naszych dystrybutorów.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie, ciekawość, aktywny udział w rozmowach i bardzo dobrą atmosferę przez cały tydzień.
Już teraz czekamy na kolejne spotkania i dalszą wspólną pracę nad rozwojem sprzedaży produktów POL-EKO na rynkach międzynarodowych.