Zaznacz stronę
Wstecz

Targi ACHEMA 2024

Podsumowanie targów ACHEMA 2024

Dziękujemy za Udział w ACHEMA 2024!

Z radością dzielimy się najważniejszymi wydarzeniami z targów ACHEMA 2024, wydarzenia, które okazało się zarówno wymagające, jak i niezwykle satysfakcjonujące. Dzięki zaangażowaniu naszego zespołu i entuzjazmowi wszystkich uczestników, nasza obecność na targach była ogromnym sukcesem.

Dzień 1: Witamy na Naszym Stoisku!

POL-EKO rozpoczęło ACHEMA 2024 zaproszeniem do odwiedzenia naszego stoiska w Hali 12.0, Stoisko B28. Dawid Legierski i Sławomir Kwiatkowski witali gości i prezentowali:

  • Nowa technologia Smart Window w naszej ofercie
  • Nowy inkubator z chłodzeniem Peltiera dla serii ST

Dzień 2: Poznaj Patrycję i Naszą CEO, Małgorzatę

Drugiego dnia goście mieli okazję spotkać Patrycję Tenerowicz i naszą CEO, Małgorzatę Szafarczyk. Dostarczyły one szczegółowych informacji na temat naszych najnowszych innowacji:

  • Inkubatory z chłodzoniem Peltiera: wydajność i ekologiczność naszych nowych modeli
  • Kalibratory pryszniców bezpieczeństwa: rozwiązania do monitorowania i bezpieczeństwa
  • Technologia Smart Window: nowoczesne funkcje w naszej ofercie

Dzień 3: Innowacje Prezentowane przez Patrycję

Nasza Eksport Manager, Patrycja, reprezentowała POL-EKO i prezentowała nasze najnowsze innowacje:

  • Inkubatory z chłodzoniem Peltiera
  • Kalibratory pryszniców bezpieczeństwa

Dzień 4: Spotkaj Naszych Ekspertów

Odwiedzający mieli okazję spotkać naszego CTO Dawida Rybarza, COO Dawida Gajdę i Mateusza Majewskiego, którzy dzielili się swoją wiedzą na temat urządzeń termostatycznych, dygestoriów i stacji monitoringu. Uczestnicy poznali więcej szczegółów na temat technologii Smart Window i eksplorowali nasze innowacyjne rozwiązania.

Dzień 5: Zakończenie z EURO 2024

Kończąc niesamowity tydzień na ACHEMA 2024, nasz zespół również przygotowywał się do wsparcia naszej narodowej drużyny piłkarskiej w mistrzostwach EURO 2024! Dodaliśmy odrobinę humoru i ekscytacji, pytając wszystkich na ACHEMA: Kto Twoim zdaniem wygra mistrzostwa?

Podsumowanie ACHEMA 2024

Udział w ACHEMA 2024 był dowodem naszego zaangażowania w innowacje, jakość i zaangażowanie klientów. Pomimo ciężkiej pracy i długich godzin, wydarzenie zakończyło się wielkim sukcesem.

Specjalne Podziękowania dla Naszych Gości. Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko. Wasze zaangażowanie, pytania i opinie są dla nas bardzo cenne. Wasz czas i zainteresowanie naszymi produktami i technologiami sprawiły, że ACHEMA 2024 było dla nas naprawdę niezapomnianym wydarzeniem.