Zaznacz stronę
Wstecz

Achema 2018

W dniach 11 - 15 czerwca 2018 roku we Frankfurcie nad Menem odbywała się kolejna edycja targów ACHEMA - największych Międzynarodowych Targów Inżynierii Chemicznej, Ochrony Środowiska i Biotechnologii.

Międzynarodowe targi Achema to najważniejsza europejska wystawa technik chemicznych, laboratoryjnych, sprzętu kontrolno-pomiarowego i biotechnologii. Na targach prezentowane są takie sektory jak: inżynieria chemiczna, badania i rozwój, techniki laboratoryjne, procesy mechaniczne i cieplne, technologie materiałowe, techniki kontroli i automatyzacji produkcji, techniki pakowania i przechowywania produktów, pompy, kompresory i zawory; BHP. Wystawie towarzyszył ciekawy program konferencyjny, prezentacje najnowszych technologii oraz innowacyjne show “Chemistry and Biotechnology for Renewable Resources and Energy". Achema pozwala na spotkanie w jednym miejscu nie tylko branży, ale przede wszystkim ludzi i kultur z całego świata oraz wymianę myśli, spostrzeżeń i informacji handlowych czy biznesowych.

POL-EKO-APARATURA tradycyjnie już pojawiła się na targach Achema, które jak zwykle zaskoczyły nas ogromną liczbą odwiedzających. Były dla nas okazją do spotkań z dystrybutorami - właściwie z całego świata. Wszystkim, którzy skorzystali z naszego zaproszenia i odwiedzili nasze stoisko serdecznie dziękujemy! Na targach po raz pierwszy zaprezentowaliśmy inkubator z chłodzeniem Peltiera wyposażony w innowacyjny sterownik SMART PRO, który będzie dostępny w sprzedaży od III kwartału 2018 roku. Nowoczesny sterownik został przyjęty z dużym entuzjazmem, co ogromnie nas cieszy! Jesteśmy przekonani, że wszystkie spotkania i nawiązane kontakty przełożą się na owocną współpracę w przyszłości.

Galeria