Loading...

VI World Distributors Meeting

W dniach od 10 do 12 czerwca odbył się VI World Distributors Meeting zorganizowany przez POL-EKO-APARATURA Sp. J. w Hotelu Czarny Groń w Rzykach.

Spotkanie miało na celu przedstawienie naszych najnowszych rozwiązań technologicznych dystrybutorom z całego świata. Mogliśmy gościć przedstawicieli prawie 25 krajów. Z krajów europejskich odwiedzili nas między innymi dystrybutorzy z Rosji, Ukrainy, Hiszpanii, Danii, Portugalii, Austrii, Białorusi, Turcji, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Finlandii, Belgii, Włoch, Grecji, Irlandii, Kosowa, Szwecji, Czech, Węgier czy Tunezji, Nigerii, Tajlandii i Izrael.

Pierwszego dnia odbyła się uroczysta kolacja. Następnego kilka prezentacji i szkoleń produktowych. Nie zabrakło czasu na wspólną integrację w sportowej atmosferze. W ostatnim dniu odbyła się wycieczka do siedziby naszej firmy, gdzie dokładnie przedstawiono proces produkcyjny.

Całe spotkanie upłynęło w świetnej atmosferze. Wiele ciekawych rozmów za nami. Dziękujemy wszystkim za przybycie i liczymy na dalszą owocną współpracę.

Kategorie: Bez kategorii