Zaznacz stronę
Wstecz

XVI Europejski Kongres Gospodarczy

Podsumowanie XVI Europejskiego Kongresu Gospodarczego

W dniach od 7 do 9 maja 2024 roku odbył się XVI Europejski Kongres Gospodarczy. To wyjątkowe wydarzenie zgromadziło ekspertów, naukowców, polityków, samorządowców oraz przedstawicieli biznesu z całego świata.

POL-EKO, reprezentowane przez Dawida Legierskiego i Mateusza Majewskiego, miało zaszczyt uczestniczyć w tym prestiżowym kongresie. To była doskonała okazja do spotkań, dyskusji i nawiązywania nowych relacji biznesowych. Nasze stoisko przyciągnęło wielu odwiedzających, zainteresowanych innowacyjnymi rozwiązaniami i technologiami oferowanymi przez POL-EKO.

W trakcie kongresu, wspierani przez naszą CEO Małgorzatę Szafarczyk i właścicielkę Aleksandrę Polok-Kowalską, mieliśmy okazję nawiązać kontakty z wieloma specjalistami z różnych dziedzin. Dyskusje, które się odbyły, były nie tylko inspirujące, ale również otworzyły nowe możliwości współpracy.

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko i uczestniczyli w rozmowach. Wasze zaangażowanie i feedback są dla nas niezwykle cenne. Chociaż kongres dobiegł końca, nasze zaangażowanie w innowacje i budowanie wartościowych relacji pozostaje niezachwiane. Z optymizmem patrzymy w przyszłość i na kolejne edycje tego wspaniałego wydarzenia.

Szczególne Podziękowania

Serdecznie dziękujemy organizatorom oraz wszystkim uczestnikom za niezapomniane doświadczenia i inspirujące rozmowy. Nasze uczestnictwo w kongresie było częścią projektu „Interglobal – internacjonalizacja przedsiębiorstw sektora MŚP z województwa śląskiego” w ramach Funduszy Europejskich na inteligentny rozwój.

Do zobaczenia na kolejnym Europejskim Kongresie Gospodarczym!

Udział w wydarzeniu realizowany jest w ramach projektu "Interglobal – internacjonalizacja przedsiębiorstw sektora MŚP z województwa śląskiego" FE SL 2021-2027, Priorytet FESL.01 Fundusze Europejskie na inteligentny rozwój, Działanie FESL.01.10 Promocja eksportu i internacjonalizacja MŚP.

XVI Europejski Kongres Gospodarczy - stoisko POL-EKO