Zaznacz stronę
Wstecz

30 lat doświadczenia w produkcji urządzeń do badań

POL-EKO - 30 lat doswiadczenia w produkcji sprzętu laboratoryjnego

w 2023 roku postanowiliśmy włączyć się w akcję RowerON - niezwykłe rowerowe wyzwanie, które przygotowało już po raz trzeci Wydawnictwo Nowiny. W związku z tym chcieliśmy przedstawić się czytelnikom i opowiedzieć o tym kim jesteśmy i co robimy. Zapraszamy do zapozania się zartykułem na nowiny.pl

Spojrzenie na nasz świat

Przez ponad trzy dekady poświęcaliśmy się tworzeniu innowacyjnych rozwiązań najwyższej jakości, które wspierają badania naukowe i ochronę środowiska. W POL-EKO nasza misja polega na dostarczaniu najnowocześniejszego sprzętu laboratoryjnego, który umożliwia naukowcom i badaczom dokonywanie odkryć i postępów w swoich dziedzinach.

Nasza oferta produktów

Niezależnie od tego, czy chodzi o komory klimatyczne,dygestoria, inkubatory czy stacje monitoringu jakości wody, jesteśmy dumni z naszej szerokiej gamy sprzętu laboratoryjnego, stworzonego w celu zaspokojenia różnorodnych potrzeb naszych klientów. Każdy z naszych produktów cechuje precyzja, niezawodność i przyjazność dla środowiska, przyczyniając się zarówno do postępu naukowego, jak i zrównoważonej przyszłości.

Nowiny, artykuł październik 2023