Zaznacz stronę

Suszarki Simple

Włącz i susz

Prosta w obsłudze suszarka laboratoryjna

Suszarka SIMPLE to wygodne urządzenie dla Użytkowników niewymagających możliwości zaawansowanego programowania. Przyjazne działanie oparte zostało na prostym sterowniku oferującym możliwość programowania tylko temperatury oraz czasu.

Z NATURALNYM OBIEGIEM POWIETRZA

Suszarka SIMPLE z naturalnym obiegiem powietrza to urządzenie przeznaczone do suszenia w zakresie temperatury od +5 °C powyżej temperatury otoczenia do +250 °C. W komorze wewnętrznej suszarki z naturalnym obiegiem powietrza nie ma wentylatora, dzięki czemu powietrze porusza się w komorze w sposób naturalny (grawitacyjny). Atutem suszarki z obiegiem naturalnym jest cicha praca urządzenia, gdyż przez brak wentylatora wyeliminowany zostaje stały szum powodowany przez jego pracę.

Z WYMUSZONYM OBIEGIEM POWIETRZA

Suszarka SIMPLE z wymuszonym obiegiem powietrza to urządzenie służące do suszenia w zakresie temperatury od +5°C powyżej temperatury otoczenia do +250°C. Dzięki zastosowaniu wentylatora w wewnętrznej komorze, powietrze nagrzane przez grzałki jest równomiernie rozprowadzane w całej jej przestrzeni. Dzięki temu Suszarki SIMPLE z wymuszonym obiegiem powietrza pracują stabilniej i szybciej osiągają zadaną przez użytkownika temperaturę, nawet przy znacznym wypełnieniu komory.

Suszarka laboratoryjna SIMPLE to idealne urządzenie dla niewymagających klientów.