Zaznacz stronę

Wytrząsarki laboratoryjne

Wytrząsarki zaprojektowane do inkubatorów ILW

Wytrząsarki laboratoryjne LS zostały tak zaprojektowane, aby mogły współpracować z inkubatorami z chłodzeniem (serii ILW).

Gółwne cechy wytrząsarek laboratoryjnych LS:

  • ruch orbitalny
  • mikroprocesorowy sterownik obrotów i czasu pracy
  • amplituda: 5...12,5 mm
  • maksymalne obciążenie platformy: 10 kg
  • regulacja obrotów: 30...300 obr/min.
  • ustawienie czasu pracy: 1 min...99 h lub praca ciągła
  • cyfrowy wyświetlacz LCD
  • mata antypoślizgowa (opcja)
  • platformy uniwersalne i specjalne
  • możliwość pracy w komorze urządzenia np. inkubatora z chłodzeniem

Profesjonalne wytrząsarki laboratoryjne orbitalne LS produkcji POL-EKO:

„Wytrząsarki laboratoryjne do wielu zadań”

Wytrząsarki to kluczowe urządzenia wykorzystywane w wielu dziedzinach nauki i przemysłu. Odpowiedni dobór wytrząsarki może znacznie wpłynąć na skuteczność mieszania próbek, tworzenie zawiesin oraz inne operacje laboratoryjne. Przedstawiamy zalety i zastosowania wytrząsarek laboratoryjnych LS produkcji POL-EKO, jednego z głównych producentów wysokiej jakości sprzętu laboratoryjnego w Polsce.

Wytrząsarki LS są wykorzystywane w różnych dziedzinach, takich jak chemia, biologia, biochemia, medycyna, farmacja, a także przemyśle spożywczym i kosmetycznym. Ich głównym zadaniem jest umożliwienie delikatnego wytrząsania lub mieszania w sposób zapewniający uzyskanie jednorodnej konsystencji. To ważne, zwłaszcza gdy wyniki badań lub produkcji muszą być precyzyjne i powtarzalne.

Odpowiednie wytrząsarki laboratoryjne wykonujące różnego rodzaju prace są niezbędne w laboratoriach, zarówno małych jak i dużych. Dlatego wybór odpowiedniej wytrząsarki jest kluczowy dla efektywnej pracy. Przed zakupem warto zwrócić uwagę na kilka kluczowych cech, takich jak typ wytrząsarek, rodzaj wytrząsania, czas pracy wytrząsarki, kontrolę prędkości, typy wykonywanych prac oraz wytrzymałość.

Wytrząsarki LS produkcji POL-EKO oferują szeroki zakres dostępnych platform służących do montażu różnego rodzaju naczyń, w ciągłej ofercie posiadamy wytrząsarki orbitalne w 4 różnych wielkościach. Wytrząsarka orbitalna charakteryzuje się ruchem orbitalnym w zakresie od 30 do 500 obrotów na minutę, co umożliwia efektywne mieszanie w różnych pojemnikach laboratoryjnych.

Wytrząsarka laboratoryjna z inkubacją?

Każda wytrząsarka orbitalna produkcji POL-EKO umożliwia mieszanie substancji w ściśle określonych warunkach termicznych. Jest to możliwe poprzez umieszczenie urządzenia w inkubatorze laboratoryjnym serii ILW. W zależności od wielkości wytrząsarka LS jest umieszczana w Inkubatorze, który dodatkowo może być wyposażony w wewnętrzne gniazdko sieciowe i oświetlenie (konieczne np. do hodowli glonów).

Warto również wspomnieć, że zarówno inkubator jak i wytrząsarka to urządzenia programowalne, ta podstawowa i niezbędna funkcja daje użytkownikom możliwość ustawienia własnych parametrów wytrząsania (oraz temperatury i oświetlenia w inkubatorze), co zwiększa elastyczność w wykonywaniu prac laboratoryjnych.

Bezawaryjne wytrząsarki laboratoryjne orbitalne

Bezawaryjność wytrząsarek laboratoryjnych LS produkcji POL-EKO jest kolejnym ważnym atutem. Ich solidna konstrukcja i wysokiej jakości materiały gwarantują długą żywotność i niezawodność, co jest niezwykle istotne w intensywnych badaniach naukowych lub codziennej produkcji. Nasze urządzenia są odpowiednie do mieszania różnego rodzaju mediów w zaprogramowanym czasie: możliwe jest ustawienie czasu pracy: 1 min...99 h lub praca ciągła. Dodatkowo LS to wytrząsarka programowalna jeśli chodzi o ilość obrotów na minutę, w zależności od modelu możemy zaprogramować czas i obroty od 30 do 300 obr/min.

Do czego w laboratorium wykorzystuje się wytrząsarki orbitalne LS?

Przygotowywanie zawiesin czy mieszanie cieczy wymaga precyzji i kontroli prędkości. Wytrząsarki LS produkcji POL-EKO pozwalają na dokładną kontrolę prędkości mieszania, co jest kluczowe dla uzyskania równomiernego rozproszenia składników.

Dzięki skutecznemu mieszaniu próbek możliwe jest uzyskanie powtarzalnych wyników badań oraz uniknięcie ewentualnych błędów w produkcji. Wytrząsarki LS produkcji POL-EKO są zaprojektowane tak, aby zapewnić skuteczne mieszanie, co ma kluczowe znaczenie w wielu aplikacjach.

Wytrząsarki LS produkcji POL-EKO to profesjonalne urządzenia, które umożliwiają precyzyjne i skuteczne mieszanie próbek. Dzięki szerokiemu asortymentowi dostępnych modeli, laboratoria i przedsiębiorstwa mogą dopasować odpowiednią wytrząsarkę do swoich potrzeb. Wybór wytrząsarki może mieć istotny wpływ na jakość wyników badań oraz procesów produkcyjnych, dlatego warto postawić na renomowanego producenta, jakim jest POL-EKO.

Wybór odpowiedniej wytrząsarki laboratoryjnej? Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji.

Wybór odpowiedniej wytrząsarki laboratoryjnej może być kluczowym krokiem w zapewnieniu skutecznego i precyzyjnego mieszania próbek oraz osiągnięcia pożądanych wyników badań, jakie wykonują laboratoria farmaceutyczne lub laboratoria biotechnologiczne czy laboratoria biologiczne. Na szczęście, nasi specjaliści są zawsze gotowi do udzielenia wsparcia i pomocy w dokonaniu właściwego wyboru. Z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb i wymagań naszych klientów. Nasi specjaliści pomogą Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie, które spełni Twoje oczekiwania. Oferujemy szeroki wybór wytrząsarek laboratoryjnych, a nasze doświadczenie pozwala nam zaoferować najwyższą jakość sprzętu, który jest nie tylko niezawodny, ale także efektywny i łatwy w obsłudze. Skonsultuj się z naszymi ekspertami, a zapewnimy Ci wsparcie na każdym etapie procesu wyboru, aby dostosować wytrząsarkę do specyficznych potrzeb Twojego laboratorium.

Akcesoria — platformy i uchwyty

Szeroka gama dostępnych akcesoriów sprawia, że wytrząsarka laboratoryjna umożliwia wykonywanie wielu różnych prac przy pomocy jednego urządzenia.

dostępne akcesoria:

Mata antypoślizgowa

Numer zamówienia: LS /MA

Mata antypoślizgowa

Platforma uniwersalna

Numer zamówienia: LS /PL .1

Platforma uniwersalna

Platforma do mocowania uchwytów

Numer zamówienia: LS /PL .2

Platforma do mocowania uchwytów

Platforma do wytrząsania

Numer zamówienia: LS /PL .3

Platforma do wytrząsania

Platforma do rozdzielaczy

Numer zamówienia: LS /PL .4

Platforma do rozdzielaczy

Uchwyt do kolby Erlenmyera

Numer zamówienia: LS/U*

Uchwyt do kolby Erlenmyera

Statyw na probówki

Numer zamówienia: LS/SP.1

Statyw na probówki