Zaznacz stronę
Wstecz

Polityka Jakości POL-EKO

Polityka Jakości POL-EKO

Firma zobowiązuje się do utrzymania najwyższego standardu jakości, który obejmuje nie tylko produkty, ale także działania w kontekście społeczności globalnej i środowiska naturalnego. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty były innowacyjne i nowoczesne. Tworzymy doskonałe środowisko pracy dla naszych Pracowników, a w urządzeniach, które produkujemy – idealne warunki do przechowywania, badań i inkubacji materiałów naszych Klientów. Każdego dnia nasi Partnerzy i Klienci mogą liczyć na naszą pomoc i wsparcie. Dajemy temu wyraz w naszej Misji, która brzmi:

Tworzymy perfekcyjne środowisko

(We create a perfect environment)

Wierzymy, że spełnianie niniejszej deklaracji oraz postawionych sobie celów, pomoże nam w dalszym rozwoju.

Wizja naszego przedsiębiorstwa zamyka się w sześciu literach tworzących naszą nazwę. Rozwinięcie tych liter to definicja filozofii POL-EKO. Tak chcemy być postrzegani, do tego dążymy, to jest nasz cel.

PRACODAWCA

Ceniony w regionie pracodawca, szanujący prawa człowieka we wszystkich obszarach swojej działalności, zapewniający możliwości rozwoju zawodowego swoich Pracowników oraz przyjazną atmosferę w miejscu pracy. Podejmujący zdecydowane działania przeciwko wszelkim formom dyskryminacji i nietolerancji.

OSOBOWOŚĆ

Przedsiębiorstwo cieszące się wizerunkiem firmy konkurencyjnej na rynkach światowych, solidnej w kontaktach z Klientami, nie bojącej się nowych wyzwań i stabilnej finansowo.

LUDZIE

Zespół znakomitych fachowców napędzających innowacyjność produktów i procesów oraz dbających o doskonałe relacje z Klientami i Partnerami biznesowymi.

EKOLOGIA

Firma aktywnie zaangażowana w działania proekologiczne, promująca efektywność energetyczną, wspierająca rozwój technologii przyjaznych dla środowiska, uznająca wartość wody jako ograniczonego zasobu naturalnego, zaangażowana w działania mające na celu ograniczenie marnotrawstwa.

KREATYWNOŚĆ

Lider w kreowaniu nowych technologii, produktów i usług zmieniających branżę, dostosowywanych do specyficznych potrzeb każdego Klienta.

ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Firma inżynierska przyjmująca odpowiedzialność za swoje rozwiązania i produkty, oferująca profesjonalną obsługę również posprzedażową.

Przez ciągłe doskonalenie procesów i Systemu Zarządzania Jakością, edukację pracowników, współpracę z partnerami biznesowymi, a także zapewnienie odpowiednich zasobów, dyrekcja i właściciele POL-EKO zobowiązują się realizować niniejszą politykę jakości i politykę zrównoważonego rozwoju. Naszym celem jest nie tylko osiąganie sukcesu biznesowego, ale także tworzenie pozytywnego wpływu na świat i środowisko, w którym żyjemy.

Aleksandra Polok-Kowalska Właściciel POL-EKO

Lucyna Sidorowicz Prokurent

Małgorzata Szafarczyk CEO & CMO POL-EKO

Wodzisław Śląski, dnia 14.07.2023 r.