Zaznacz stronę

Sterylizatory Laboratoryjne

Gotowe programy do sterylizacji, także maseczek N95 i FFP2

Sterylizatory laboratoryjne SR to urządzenia przeznaczone do sterylizacji gorącym powietrzem.

Poza utrzymywaniem temperatury - maksymalnie 250°C sterylizatory posiadają szereg funkcji dodatkowych zabezpieczających sterylizowany wsad

Sterylizatory do dezynfekcji maseczek

Z NATURALNYM OBIEGIEM POWIETRZA

Sterylizatory z naturalnym obiegiem powietrza dostępne są w 3 wielkościach 56, 112 i 245 litrów pojemności. Urządzenia te dostępne są tylko i wyłącznie ze sterownikiem Smart, który posiada 3 fabrycznie wgrane programy do sterylizacji. Podczas sterylizacji drzwi urządzenia są automatycznie blokowane. Ich odblokowanie jest możliwe tylko po zakończeniu programu sterylizacji lub, w razie konieczności po jego ręcznym zatrzymaniu. Równocześnie z blokadą drzwi zamykany jest kominek wentylacyjny.

Z WYMUSZONYM OBIEGIEM POWIETRZA

Sterylizatory z wymuszonym obiegiem powietrza dostępne są w 6 wielkościach komór od 56 do 1005 litrów pojemności. Sterylizatory laboratoryjne przeznaczone są do sterylizacji gorącym powietrzem elementów wykorzystywanych w codziennej pracy w laboratorium. Doskonale sprawdzają się także w nietypowych aplikacjach takich jak sterylizacja i dezynfekcja dokumentów czy maseczek. Do sterylizacji maseczek (zarówno chirurgicznych, jak i FFP2/FFP3 czy N95) oraz dokumentów, czy książek dostępne są dedykowane stelaże wykonane ze stali nierdzewnej.

Odpowiedź na najczęstsze pytania dotyczące sterylizatorów odnajdziesz w naszym dziale FAQ.