Loading...
baner kariera
207
ZATRUDNIONYCH PRACOWNIKÓW
1
STAŻYSTÓW
12
PRAKTYKANTÓW

Rozpocznij swoją karierę w POL-EKO-APARATURA!

POL-EKO-APARATURA to nowoczesne przedsiębiorstwo produkcyjne, specjalizujące się w produkcji urządzeń termostatycznych. Działamy na rynku już od ponad 25 lat. Każdemu pracownikowi zapewniamy możliwość awansu i planowania indywidualnej ścieżki kariery w zależności od preferencji i zainteresowań.

Jeżeli jesteś osobą otwartą, kreatywną, nie boisz się nowych wyzwań, chciałbyś pracować w młodym, dynamicznym zespole prześlij nam swoją aplikację, czekamy właśnie na Ciebie! Zapraszamy do współpracy zarówno doświadczonych specjalistów, jak i młode, ambitne osoby chętne do zdobycia nowej wiedzy oraz praktyki zawodowej.

 

Aktualne oferty pracy:

PROGRAMISTA.NET

PROGRAMISTA JAVA

TESTER OPROGRAMOWANIA

PRACOWNIK SERWISU

MŁODSZY SPECJALISTA ds. IT

Zachęcamy do przesłania CV do sekretariatu firmy na adres info@pol-eko.com.pl. Informujemy, że administratorem danych osobowych zbieranych w procesie rekrutacji jest POL-EKO-APARATURA SP.J. A. Polok-Kowalska, S. Kowalski. z siedzibą w Wodzisławiu Śląskim przy ul. Kokoszyckiej 172C. Dane będą przetwarzane zgodnie z ustawą z art. 29 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne do rozpatrzenia aplikacji.

Jeżeli chcą Państwo wziąć udział w procesie rekrutacji prowadzonym przez POL-EKO-APARATURA SP.J., prosimy o dołączenie do CV następującej klauzuli:

Wyrażam/nie wyrażam zgodę/y na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez POL-EKO-APARATURA Sp. J.  A. Polok – Kowalska, S. Kowalski, z siedzibą w Wodzisławiu Śląskim przy ulicy Kokoszyckiej 172C w celu realizacji procesu rekrutacji.

Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne.