Loading...
baner kariera
196
ZATRUDNIONYCH PRACOWNIKÓW
15
STAŻYSTÓW
15
PRAKTYKANTÓW

Rozpocznij swoją karierę w POL-EKO-APARATURA!

POL-EKO-APARATURA to nowoczesne przedsiębiorstwo produkcyjne, specjalizujące się w produkcji urządzeń termostatycznych. Działamy na rynku już od ponad 25 lat. Każdemu pracownikowi zapewniamy możliwość awansu i planowania indywidualnej ścieżki kariery w zależności od preferencji i zainteresowań.

Jeżeli jesteś osobą otwartą, kreatywną, nie boisz się nowych wyzwań, chciałbyś pracować w młodym, dynamicznym zespole prześlij nam swoją aplikację, czekamy właśnie na Ciebie! Zapraszamy do współpracy zarówno doświadczonych specjalistów, jak i młode, ambitne osoby chętne do zdobycia nowej wiedzy oraz praktyki zawodowej.

Aktualne oferty pracy:

PROGRAMISTA JAVA

OPERATOR CNC

Zachęcamy do przesłania CV do sekretariatu firmy na adres info@pol-eko.com.pl. Informujemy, że administratorem danych osobowych zbieranych w procesie rekrutacji jest POL-EKO-APARATURA SP.J. A.Polok-Kowalska, S.Kowalski. z siedzibą w Wodzisławiu Śląskim przy ul. Kokoszyckiej 172C. Dane będą przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych dla potrzeb rekrutacyjnych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne do rozpatrzenia aplikacji.
Jeżeli chcą Państwo wziąć udział w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez POL-EKO-APARATURA SP.J., prosimy o dołączenie do CV następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych, przez POL-EKO-APARATURA SP.J. A. Polok-Kowalska, S. Kowalski z siedzibą w Wodzisławiu Śląskim przy ul. Kokoszyckiej 172C dla celów niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji prowadzonych przez POL-EKO-APARATURA SP.J.”