Zaznacz stronę

Aktualności

System monitoringu Aquarius dbamy o polskie ścieki

Aquarius to system monitoringu i zarządzania ściekami oparty na zaawansowanych technologiach i współpracy między różnymi instytucjami i przedsiębiorstwami

Więcej

Zaproszenie na targi IFAT 2024

POL-EKO z radością ogłasza naszą obecność na targach IFAT worldwide 2024 w Monachium, najważniejszych targach branżowych dotyczących technologii środowiskowych na świecie!

Więcej

Zaproszenie na targi ACHEMA 2024

Do zobaczenia na Achema 2024! Hala 12.0, Stoisko B28

Więcej

Zaproszenie na targi WETEX 2023

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska Województwa śląskiego na targach WETEX 2023 w Dubaju gdzie POL-EKO będzie prezentować stację poboru i monitoringu MSX.

Więcej

30 lat doświadczenia w produkcji urządzeń do badań

Lokalna gazeta Nowiny pisze o POL-EKO "30 lat doświadczenia w produkcji urządzeń do badań" - sprawdź co produkujemy i kim jesteśmy.

Więcej

Spotkanie pracowników POL-EKO 2023

Coroczne spotkanie pracowników POL-EKO, to dobry moment by pokazać jak zmieniało się produkowane w Wodzisławiu Ślaskim wyposażenie laboratorium.

Więcej

Analytica Anacon India i India Lab Expo 2023

POL-EKO na targach Analytica Ancona India oraz India Lab Expo 2023 na stoisku partnera Nucleibio Services z cieplarką CLW 53 IG SMART.

Więcej

Konferencja Oczyszczalnie Przyszłości 2023

Na konferencji Oczyszczalnie Przyszłości w Białymstoku, prezentowaliśmy stację poboru i monitoringu wody oraz ścieków MSX.

Więcej

VII Światowe Spotkanie Dystrybutorów

VII Światowe Spotkanie Dystrybutorów POL-EKO w Krakowie, jako producent wyposażenia laboratorium zaprezentowaliśmy inkubator co2 do hodowli komórkowych.

Więcej