Zaznacz stronę

Komory Fitotronowe

Symulacja dnia i nocy, także z promianiemi UV

Komory klimatyczne fitotronowe to jedyna grupa urządzeń pozwalająca na sterowanie wilgotnością, temperaturą oraz oświetleniem.

  • programowanie temperatury, wilgotności i oświetlenia
  • system symulacji dnia i nocy z płynną regulacją natężenia oświetlenia:
- świetlówki umieszczone w drzwiach i ściankach bocznych - świetlówki umieszczone w ściankach bocznych - świetlówki umieszczone w drzwiach - zamontowane jako panel z oświetleniem nadpółkowym
  • zakres temperatury przy wyłączonym oświetleniu (noc): 0...+60°C
  • zakres temperatury przy wyłączonym oświetleniu (dzień): +10...+50°C
  • możliwość wyboru barwy światła
  • maksymalne natężenie światła - 15 000 LUX na półkę (pomiar wykonany w geometrycznym środku półki umieszczonej 25 cm poniżej panelu oświetleniowego)

KOMORY FITOTRONOWE Z NADPÓŁKOWYMI PANELAMI OŚWIETLENIOWYMI

KOMORY FITOTRONOWE Z OŚWIETLENIEM W DRZWIACH KOMORY

Komory fitotronowe z oświetleniem w drzwiach dostępne są w 3 wielkościach:115, 240 i 750. Komory klimatyczne fitotronowe mogą być dostosowywane do indywidualnych wymagań Klienta. Szeroki zakres wyposażenia dodatkowego oraz możliwość realizacji nietypowych rozwiązań sprawia, iż urządzenia te satysfakcjonują nawet najbardziej wymagających Użytkowników.

KOMORY FITOTRONOWE Z OŚWIETLENIEM W ŚCIANACH KOMORY

KOMORY FITOTRONOWE Z OŚWIETLENIEM W DRZWIACH I ŚCIANACH KOMORY

Najbardziej równomierne oświetlenie całej komory, możliwe jest przy zastosowaniu oświetlenia z trzech stron. Taką możliwość dają komory fitotronowe z oświetleniem zamontowanym w drzwiach i ściankach. Źródłem światła mogą być świetlówki o indywidualnie dobranych parametrach takich jak temperatura i barwa światła lub panele LED, także z indywidualnie dobranymi parametrami.

Jakie badania przeprowadzane są w komorach klimatycznych fitotronowych przeczytaj na naszym blogu.