Loading...
bener szkolenia

Szkolenia indywidualne

Firma Pol-Eko-Aparatura, oprócz szeregu szkoleń otwartych, posiada w swojej ofercie również tzw. szkolenia zamknięte (indywidualne), które przeprowadzane są według indywidualnych wymagań Klienta. Szkolenia te są organizowane na zamówienie jednej lub kilku współpracujących ze sobą firm lub instytucji. Zakres tematyczny, miejsce oraz czas szkolenia zamkniętego każdorazowo są dostosowane do potrzeb Zamawiającego. Oprócz części teoretycznej integralną częścią szkolenia mogą  być warsztaty i zadania praktyczne, które mają swoje odzwierciedlenie

w codziennej działalności laboratorium.

Szkolenia regionalne

Szkolenia prowadzone są przez kompetentnego wykładowcę, będącego zarówno teoretykiem, jak

i praktykiem w swojej dziedzinie (ekspert PCA, kierownik ds. technicznych w laboratorium akredytowanym). Umożliwiają poszerzenie wiedzy teoretycznej, jak również praktycznej

w zakresie omawianych zagadnień. Dodatkowo szkolenia są doskonałą okazją do wymiany doświadczeń oraz nawiązania ciekawych kontaktów zawodowych. Po zakończeniu zajęć uczestnicy otrzymają stosowne zaświadczenia.

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Bądź na bieżąco z nowościami,
promocjami i najważniejszymi wydarzeniami.


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu w celach handlowych i marketingowych przez POL-EKO-APARATURA sp.j.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany powyżej adres poczty elektronicznej wysyłanych przez POL-EKO-APARATURA sp.j.

FreshMail.pl
 
preloader