Zaznacz stronę
Wstecz

Analytica Anacon India i India Lab Expo 2023

Odkrywanie Nowych Horyzontów na Analytica Anacon India & India Lab Expo

Nasza podróż w dziedzinie technologii laboratoryjnych i farmaceutycznych zaprowadziła nas w serce ruchliwego Hyderabadu w dniach 14-16 września 2023 roku. Naszym przedstawicielem na miejscu był Mateusz Majewski, nasz Export Manager, który wziął udział w Analytica Anacon India & India Lab Expo.

Budowanie Silnych Relacji

To była znakomita okazja, by zaprezentować nasz Inkubator laboratoryjny CLW 53 IG SMART. Dzięki najnowocześniejszej technologii i precyzyjnym rozwiązaniom inżynieryjnym, CLW 53 IG SMART obiecuje rewolucję w dziedzinie inkubacji laboratoryjnej.

Partnerstwo i Współpraca

Jesteśmy zachwyceni możliwością współpracy z firmą NUCLEIBIO SERVICES LLP na tym wydarzeniu. Ich stoisko stanowiło fantastyczną platformę do prezentacji naszych innowacyjnych produktów przed zaangażowaną i entuzjastyczną publicznością. NUCLEIBIO SERVICES LLP dzieli nasze zaangażowanie w osiąganie doskonałości i byli idealnym partnerem w tym przedsięwzięciu.

Puls Postępu

Atmosfera na Analytica Anacon India & India Lab Expo była niesamowita. To była niezwykła okazja do spotkania się z ekspertami i liderami myśli z dziedziny farmaceutycznej i laboratoryjnej. Te interakcje podsycają naszą chęć do innowacji i ciągłego doskonalenia.

Przyszłość Technologii Laboratoryjnych

Kiedy zbieraliśmy nasze stoisko i żegnaliśmy się z Hyderabadem, opuściliśmy to miejsce z czymś więcej niż tylko wspomnieniami. Odeszliśmy z nowymi kontaktami, świeżymi pomysłami i odnowionym sensem celu. Razem z naszymi partnerami i współpracownikami kształtujemy przyszłość technologii laboratoryjnych.

Dziękujemy

Składamy serdeczne podziękowania firmie NUCLEIBIO SERVICES LLP za współpracę oraz wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko na Analytica Anacon India & India Lab Expo. Wasze zainteresowanie i wsparcie stanowią fundament naszego postępu. Spodziewajcie się kolejnych aktualizacji, a razem wkroczmy w jaśniejszą i bardziej zaawansowaną technologicznie przyszłość w dziedzinie laboratoriów i farmacji.

Galeria