Zaznacz stronę
Wstecz

Zaproszenie na targi ACHEMA 2024

Achema 2024 World Forum and Leading Show for the Process Industries

Z ogromną radością informujemy, że firma POL-EKO sp.k. będzie prezentować nowatorskie rozwiązania podczas ACHEMA 2024, prestiżowego wydarzenia w dziedzinie technologii procesowej!

Serdecznie zapraszamy do wspólnego zgłębiania najnowszych innowacji, które kształtują obraz w sektorach chemicznym, farmaceutycznym i przemysłowym. Nasz doświadczony zespół z niecierpliwością oczekuje na wymianę spostrzeżeń, angażującą dyskusję o najnowszych postępach oraz prezentację, w jaki sposób nasze produkty rewolucjonizują współczesne laboratoria.

Razem sprawmy, aby Achema 2024 była centralnym miejscem inspiracji, networking'u i odkryć! Do zobaczenia na wydarzeniu! Hala 12.0, Stoisko B28

Co będzie się działo na targach Achema 2024 w których uczestniczy producent urządzeń laboratoryjnych POL-EKO?

ACHEMA 2024 to jedno z najważniejszych wydarzeń branżowych w dziedzinie technologii procesowej, skupiające profesjonalistów, przedsiębiorców i innowatorów z sektorów chemicznego, farmaceutycznego oraz przemysłowego. Targi te oferują unikalną okazję do zaprezentowania najnowszych osiągnięć, innowacji i rozwiązań związanych z procesami technologicznymi. Na targach ACHEMA 2024 możemy spodziewać się:

  • Prezentacji Nowoczesnych Technologii: Firmy z sektora technologii procesowej prezentują najnowsze osiągnięcia w dziedzinie automatyzacji, inżynierii procesowej, bezpieczeństwa i efektywności produkcji.
  • Konferencji i Wystąpień Branżowych: Eksperci branżowi dzielą się wiedzą na temat najnowszych trendów, wyzwań i innowacji w sektorze chemicznym i farmaceutycznym.
  • Dyskusja i Networking: Targi Achema 2024 stanowią doskonałą okazję do nawiązywania relacji biznesowych oraz wymiany doświadczeń
  • Prezentacji Produktów i Rozwiązań: Firma POL-EKO sp.k. zaprezentuje innowacyjne rozwiązania z zakresu technologii procesowej i laboratoryjnej, wzbogacając ofertę produktową branży.