Zaznacz stronę
Wstecz

Targi WETEX and Dubai Solar Show2023

POL-EKO na targach WETEX & Dubai Solar Show 2023

POL-EKO na targach WETEX & Dubai Solar Show 2023

Firma POL-EKO wzięła udział w największej w regionie wystawie technologii zrównoważonego rozwoju i czystej energii - WETEX & Dubai Solar Show 2023. To niezwykłe wydarzenie odbyło się w dniach 15-17 listopada 2023 r. w prestiżowym Dubai World Trade Centre, przygotowując grunt pod bardziej ekologiczną i zrównoważoną przyszłość.

W duchu zielonych technologii i zrównoważonej energii, wraz z innymi wystawcami z Pawilonu Województwa Śląskiego (InSilesia), wzięliśmy udział w transformującej wizycie studyjnej w Solar Innovation Centre. To doświadczenie wzmocniło nasze zaangażowanie w zielone inicjatywy, energię odnawialną i zrównoważony rozwój.

Naszą stoisko w pawilonie narodowym województwa śląskiego (InSilesia) zaszczycił HE Saeed Mohammed Al Tayer, MD & CEO Dubai Electricity & Water Authority - DEWA. Mateusz Majewski, nasz Export Manager, wyszedł na scenę podczas oficjalnych seminariów na targach WETEX, dzieląc się spostrzeżeniami na temat znaczenia zasobów słodkiej wody.

Prezentacja Mateusza Majewskiego podkreśliła kluczową rolę słodkiej wody jako zasobu i podkreśliła, w jaki sposób urządzenia POL-EKO przyczyniają się do zabezpieczenia tego cennego towaru. Seminarium rzuciło światło na kluczową rolę naszej technologii w zrównoważonej gospodarce wodnej.

Na naszym stoisku w Pawilonie Polskim zaprezentowaliśmy najnowocześniejszą stację MSX, wykorzystującą technologię paneli fotowoltaicznych. Stacja ta reprezentuje nasze zaangażowanie w pionierskie rozwiązania dla zrównoważonej przyszłości.

Aktywny udział Pol-Eko w WETEX & Dubai Solar Show 2023 to dowód naszego zaangażowania w ochronę środowiska i zrównoważone rozwiązania.

Galeria