Loading...

Każdy z nas ma różne potrzeby, a dzisiejszy świat daje nieograniczone możliwości. W związku z tym nasza firma nie pozostając w tyle wychodzi na przeciw oczekiwaniom klientów umożliwiając im dopasowanie i stworzenie urządzenia odpowiadającemu ich potrzebom. Dla POL-EKO-APARATURA produkcja urządzenia niestandardowego to wyzwanie, które chętnie podejmujemy. Wyróżnia nas to, że każde z produkowanych przez nas urządzeń jesteśmy w stanie zindywidualizować na potrzeby klienta bo każde produkowane przez nas urządzenie posiada nieograniczone możliwości

Twoje specjalne życzenie = nasze indywidualne podejście!

 

Jeśli chcesz stworzyć idealne urządzenie dla siebie spośród standardowo proponowanych przez nas rozwiązań zachęcamy do skorzystania z konfiguratora, który pomoże kompleksowo wyposażyć Twoje urządzenie.

Jak spełnimy Twoje oczekiwania?

Złóż zapytanie

Skorzystaj z naszego KONFIGURATORA by zapytać o interesujące Cię urządzenie z niestandardowymi rozwiązaniami. Możesz też bezpośrednio skontaktować się z naszym Działem Sprzedaży.

Opracujemy projekt

Nasi pracownicy zadbają by Twoje potrzeby zostały zrealizowane. W razie konieczności nasi konstruktorzy i pracownicy działu IT postarają się stworzyć interesujące Cię urządzenie.

Przygotujemy ofertę

Pracownik Działu Sprzedaży przygotuje i wyśle ofertę ze szczegółowymi informacjami oraz specyfikacją.

Zrealizujemy zamówienie

Po akceptacji oferty zrealizujemy Twoje zamówienie – ruszy proces produkcyjny. Już wkrótce Twoje urządzenie będzie u Ciebie.

Przykładowe urządzenia niestandardowe wyprodukowane przez POL-EKO-APARATURA

Suszarka laboratoryjna 2500

Suszarka laboratoryjna z wymuszonym obiegiem powietrza o niestandardowej pojemności 2500 litrów. Urządzenie przeznaczone do suszenia większych elementów. Dodatkową zaletą jest możliwość umieszczania wewnątrz materiałów na wózkach. Najczęściej stosowane do suszenia elementów z branży automotive. 

Co ją wyróżnia?

 • niestandardowa wielkość 2500l
 • możliwość umieszczania wewnątrz wózków zamiast półek

Suszarka laboratoryjna SLW 500/SLW 500

Podwójna suszarka laboratoryjna z wymuszonym obiegiem powietrza. Każda o niestandardowej pojemności 500 litrów. Obie z drzwiami posiadającymi szklane okno wizyjne. Suszarka przeznaczona do testowania wytrzymałości elementów branży automotive.

Co ją wyróżnia?

 • niestandardowa kubatura
 • połączanie dwóch niestandardowych elementów

Cieplarka laboratoryjna 53 z półka obrotową

Suszarka laboratoryjna w wersji standardowej z wymuszonym obiegiem powietrza o pojemności 53 litrów z wbudowaną półką obrotową. Suszarka posiada wnętrze ze stali nierdzewnej, drzwi pełne, kominek wentylacyjny sterowany programowo, półki druciane INOX oraz ruszt na butelki.

Co ją wyróżnia?

 • wbudowany woloobrotowy ruszt umożliwiający mieszanie zawartości butelek

Komora klimatyczna 1200

Komora klimatyczna o pojemności 1200 litrów z dodatkowo wzmocnionymi szufladami. Komora została podzielona na 2 części oddzielone słupkiem. Każda część posiada 4 półki. Każda z półek posiada dodatkowe oświetlenie, przewód komunikacyjny oraz przewód badający jakość powietrza. Dodatkowo tylna ściana komory wyściełana jest włókniną filtrującą. Urządzenie przeznaczone do hodowli zwierząt np. myszy.

Co ją wyróżnia?

 • niestandardowe półki zgodnie z życzeniem klienta
 • dodatkowe oświetlenie na każdej z półek
 • przyłącze komunikacyjne dla każdej półki
 • przewód badający jakoś powietrza przy każdej półce
 • włóknina filtrująca w tylnej ścianie komory

Szafa termostatyczna z opcją FIT

Szafa termostatyczna o pojemności 150 litrów w wersji TOP z niestandardowo wbudowanym oświetleniem FIT. Klient może zdecydować o barwie i długości światła. 

Co ją wyróżnia?

 • wbudowane oświetlenie FIT w bocznych ścianach komory

Komora laminarna KTL

Komora termostatyczno – laminarna to urządzenie skonstruowane w celu laminarnego, jednolitego i stabilnego przepływu powietrza w całej objętości komory przy jego bardzo niskiej prędkości z zachowaniem temperaturowej stabilność i jednorodność. Komora ma za zadanie stworzyć idealne warunki przepływu powietrza. W urządzeniu zastosowano filtry regulujący przepływ powietrza w postaci plastrów miodu. Urządzenie może służyć np. do badania termostatów pokojowych.

Co ją wyróżnia?

 • stabilny przepływ powietrza w całej komorze
 • stabilna i jednorodna temperatura